BIOGRAM |
Anna Milej to znany polski choreograf, reżyser i producent spektakli teatralnych. Założycielka X-RAY Agencji oraz grupy tanecznej X-RAY Dance Group.
choreograf, choreografie taneczne, choreografia taneczna, choreografia Warszawa, taniec choreografia, choreografia, polscy reżyserzy, polski reżyser, reżyser, znani reżyserzy, reżyser teatralny, choreograf taneczny, choreograf teatralny, choreograf tańca, znani polscy artyści, polscy artyści, X-RAY Dance Group, X-RAY Agencja
1745
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1745,mkd-core-2.1.1,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

BIOGRAM

Anna Milej XRAY Dance Group agencja taneczna dyrektor artystyczny choreograf reżyser producent

Anna Milej – choreograf, reżyser, producent

1996

Zdobycie prestiżowego tytułu Mistrza Polski w kategorii freestyle.

1999

Stworzenie własnej agencji artystycznej – Impresariat Zjednoczenie Artystyczne (obecnie X-RAY Agencja).

2000

Uzyskanie uprawnień choreografa od Ministerstwa Kultury i Sztuki.

2001

Założenie zawodowego zespołu tanecznego X-RAY Dance Group.

2021

Nawiązanie współpracy z Domem Towarowym Braci Jabłkowskich

2002-2022

Rozwijanie kariery choreografa, reżysera, oraz producenta. Poszukiwanie nowych form wyrazu artystycznego.

1526

EVENT

16

FILM / SERIAL

52

REKLAMA

6

SPEKTAKLE TEATRALNE

Najważniejsze realizacje:

SHOW UV

ROZRYWKA / SZTUKA / WSZYSTKIE
XRAY-DANCE-GROUP-Anna-Milej-choreografia-reżyseria-taniec-show-uv

REWIA

ROZRYWKA / WSZYSTKIE
XRAY-DANCE-GROUP-Anna-Milej-choreografia-reżyseria-scenariusz-taniec-rewia

JAN KRECZMAR O ANNIE MILEJ

Annę Milej poznałem jeszcze w latach 90′, kiedy jako bardzo młoda osoba była managerem grup tanecznych, z których wywodzą się obecne gwiazdy show biznesu. Już w tamtym okresie jej profesjonalizm zrobił na mnie duże wrażenie. Ten duet zawodowstwa i osobowości pozostaje niezmienny. Ania jest również osobą zorientowaną na współpracę, asertywną i empatyczną. W sposób widoczny wnosi w ten sposób inną jakość, oryginalną i nie rutynową. Odbieram to jako wynik relacji zarówno z pozostającymi pod jej opieką (wyjątkowo w tym miejscu dobrze uplasowane słowo) zespołami, jak i partnerami biznesowymi.

 

Miałem okazję potwierdzić wartość powyższej oceny, gdy zaprosiłem Annę do współpracy przy tworzeniu nowego standardu widowisk sportowych – w tym wypadku Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Był to największy projekt sponsorski tamtych czasów, bardzo rozległy, nadto rozwijany przez Plus GSM aż do chwili obecnej. Oprawa zyskała nowy wymiar. A współpraca, choć momentami trudna przy projektach o strategicznym priorytecie, ułożyła się tak jak wspomniałem powyżej. Współpraca całego zespołu operatora i Ani, która była jednym z kluczowych partnerów, aby powstało największe wydarzenie sportowe w Polsce ostatniej dekady lat 90′ i pierwszej dekady kolejnego tysiąclecia. I choć obecnie stawka jest bardziej wyrównana, mecze siatkarskie pozostają tym eventem, który wyznaczył standard. To sukces nas wszystkich!

 

Bez wątpienia Anna jest godna zaufania w każdej ze swoich zawodowych ról. Zarówno jako producent, ale także jako artysta, co istotne, pamiętając, iż łączy w sobie uporządkowaną pracowitość, której materią jest wyobraźnia twórcza, o wyjątkowości której miałem przyjemność się przekonać. W efekcie otrzymujemy zawodową satysfakcję.

 

Przyglądam się prowadzonemu przez Anię X-RAY Dance Group. Zawsze zachwycał nawet najbardziej wymagającą publiczność, medialnie jest naturalny w stopniu, jaki jest dostępny dla pełnokrwistych profesjonalistów. O przyszłość jestem więc dziwnie spokojny.

 

Jan Kreczmar, Pełnomocnik Wiceprezesa Zarządu d/s Marketingu i Sprzedaży w Polkomtel Sp. z o.o. w latach 2002–2005W PRACY


XRAY Dance Group Anna Milej w pracy choreografia rezyseria taniec
Odwiedź nas na Instagramie i zobacz zdjęcia z najlepszych realizacji X-RAY DANCE GROUP!