Moulin Rouge Show: Rewia taneczna w stylu Paryskim – kankan |
Rewia w wykonaniu X-Ray Dance Group zachwyciła gości w Hotelu „Warszawianka”. Za choreografię programu odpowiedzialna była Anna Milej.
Anna Milej, Moulin Rouge, Moulin Rouge Show, rewia, rewia taneczna, Hotel Warszawianka, kankan, kankan taniec, Moulin Rouge taniec
13042
post-template-default,single,single-post,postid-13042,single-format-standard,mkd-core-2.1.1,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Moulin Rouge Show: Rewia taneczna w stylu Paryskim – kankan

Moulin Rouge Show rewia taneczna w stylu Paryskim kankan tancerki X-RAY Dance Group choreografia Anna Milej

Moulin Rouge Show: Rewia taneczna w stylu Paryskim – kankan w wykonaniu tancerzy słynnej X-Ray Dance Group!

Goście Hotelu „Warszawianka” mieli wyjątkową okazję zobaczyć na żywo, jak wygląda Rewia Moulin Rouge Show w wykonaniu X-Ray Dance Group. Choreografię opracowała Anna Milej.

W ekskluzywnym Hotelu Warszawianka w Jachrance zespół X-Ray Dance Group zaprezentował program rewiowy „Moulin Rouge”.

Jak zwykle brawurowe wykonanie kankana podniosło widzów do owacji na stojąco, a eleganckie rewiowe choreografie Moulin Rouge Show oczarowały ich tak mocno, że zdjęć i podziękowań nie było końca.

Za choreografię tego wyjątkowego programu artystycznego odpowiedzialna była założycielka zespołu X-Ray Dance Group – Anna Milej.

 

 

 

 

Moulin Rouge Show: Rewia taneczna w stylu Paryskim – kankan

Realizacja: X-Ray Dance Group

Choreografia: Anna Milej

Lokalizacja: Hotel Warszawianka w Jachrance

Moulin Rouge Show: Rewia taneczna w stylu Paryskim – zobacz, jak wyglądał kankan w wykonaniu tancerek słynnej X-Ray Dance Group!

Anna Milej

Anna Milej - choreograf, reżyser, producent. Założycielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych w środowisku tanecznym zespołów - X-Ray Dance Group. Posiada charakterystyczny dla siebie oryginalny styl, rozpoznawalny zarówno w ruchu, specyfice układów tanecznych, jak i w niezwykle efektownych strojach scenicznych.

Brak komentarzy

Skomentuj