Pętla – film Patryka Vegi z choreografią Anny Milej |
Pętla Patryka Vegi to sensacyjne kino oparte na faktach. Elektryzująca historia, dynamiczny montaż, świetne kreacje aktorskie i choreografie Anny Milej.
pętla, pętla film, pętla film patryka vegi, Anna Milej, choreografia, produkcja filmowa, pętla 2020, pętla film polski, pętla film 2020, pętla film recenzja, film polski pętla, produkcja filmowa Warszawa, Katarzyna Warnke filmy, Katarzyna Warnke, Antoni Królikowski, Patryk Vega, Katarzyna Warnke aktorka, pętla patryk vega, nowy film patryka vegi, patryk vega filmy, film patryka vegi 2020
12797
post-template-default,single,single-post,postid-12797,single-format-standard,mkd-core-2.1.1,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Pętla – film Patryka Vegi z choreografią Anny Milej

Pętla Patryk Vega film fabularny choreografia Anna Milej X-RAY Dance Group tancerki balet

Film Pętla Patryka Vegi – aktorzy, choreografia taneczna, video

Film Pętla Patryka Vegi to mocne kino akcji oparte na faktach. Za świetne kreacje aktorskie i choreografie odpowiedzialna była Anna Milej.

„Pętla” to pierwszy film, podczas realizacji którego na planie spotkali się reżyser Patryk Vega i choreograf Anna Milej. Efekty tej współpracy były szeroko i bardzo pozytywnie komentowane. Krytycy zauważyli bowiem, że sceny z udziałem tancerek z zespołu X-RAY Dance Group były bardzo efektowne, bogate i stanowiły wyrazisty element filmu.

Oto fragment recenzji opublikowanej na jednym z największych polskich portali internetowych:

Pętla zrealizowana została bardzo efektownie, a teledyskowemu montażowi towarzyszą rzeczywiście starannie przygotowane układy choreograficzne w wykonaniu tancerek z istniejącej od 1999 roku cenionej X-RAY Dance Group.

Paweł Piotrowicz, ONET

Film „Pętla” Patryka Vegi oparty jest w autorski sposób, na prawdziwych faktach afery podkarpackiej. Historia opowiada o przejściu głównego bohatera na stronę świata przestępczego, o jego zatraceniu się w dostatku, rozpuście i ostatecznie o wielkim upadku człowieka, który sądził, że bezkarnie potrafi przechytrzyć wszystkich.

 

 

„Pętla” – film Patryka Vegi:

Reżyseria: Patryk Vega

Choreografia: Anna Milej

Główne role: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke

 

Film Pętla Patryka Vegi – obejrzyj video!

Anna Milej

Anna Milej - choreograf, reżyser, producent. Założycielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych w środowisku tanecznym zespołów - X-Ray Dance Group. Posiada charakterystyczny dla siebie oryginalny styl, rozpoznawalny zarówno w ruchu, specyfice układów tanecznych, jak i w niezwykle efektownych strojach scenicznych.

Brak komentarzy

Skomentuj