Reklama Provident 2022 – choreografia taneczna i przygotowanie aktorów |
Reklama Provident 2022 zaskakuje lekką formą choreograficzną w stylu boysbandów lat 90, za przygotowanie której odpowiedzialna była Anna Milej.
choreografia, choreografia taneczna, najpopularniejsze reklamy telewizyjne, produkcja reklam telewizyjnych, reklama provident, reklama provident 2022, reklama provident 2022 aktorzy, reklama telewizyjna, reklama telewizyjna provident
12756
post-template-default,single,single-post,postid-12756,single-format-standard,mkd-core-2.1.1,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Reklama Provident 2022 – choreografia taneczna i przygotowanie aktorów

Reklama Provident choreografia Anna Milej XRAY Dance Group 2022

Reklama Provident 2022 – aktorzy, choreografia taneczna, video

Reklama Provident 2022 zachwyciła odbiorców! Choreografia taneczna i przygotowanie aktorów, za które odpowiedzialna była Anna Milej, to mocne strony nowej produkcji reklamowej firmy Provident.

W lutym 2022 roku powstała najnowsza reklama telewizyjna Provident. Za koncepcję artystyczną i reżyserię odpowiedzialny był duet znanych reżyserów: Karolina Lewicka & Tomek Kapuściński (Konqubinat). Do współpracy zaprosili oni Annę Milej, powierzając jej choreografię oraz przygotowanie taneczne aktorów.

Głównym zadaniem było stworzenie układu w stylistyce stosowanej przez boysbandy lat 90. Aktorzy Michał Węgrzyński, Sebastian Ziomek i Krzysztof Śliwiński po morderczych treningach pod nadzorem Anny Milej weszli na plan z pewnością i nonszalancją Backstreet Boys. Najtrudniejszym elementem choreografii były synchronizacje, tym bardziej, że ścieżka dźwiękowa została nagrana w niezwykle szybkim tempie.

Wysiłek nie poszedł na marne – powstała zabawna reklama Provident, w klimacie najlepszych teledysków tanecznych, która niewątpliwie przykuje uwagę odbiorcy w każdym wieku. Aktorzy, reżyserzy i choreograf Anna Milej stworzyli kreatywny team, który wciąż zaskakiwał pomysłowością, humorem oraz nieoczywistymi rozwiązaniami artystycznymi. Efekty naszej pracy oceńcie Państwo sami:

 

 

Reklama Provident 2022

Reżyseria: Karolina Lewicka & Tomek Kapuściński (Konqubinat)

Choreografia: Anna Milej

Obsada: Michał Węgrzyński, Sebastian Ziomek, Krzysztof Śliwiński

Autorka zdjęć: Nel Gwiazdowska

Reklama Provident 2022 w choreografii Anny Milej – obejrzyj video!

Anna Milej

Anna Milej - choreograf, reżyser, producent. Założycielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych w środowisku tanecznym zespołów - X-Ray Dance Group. Posiada charakterystyczny dla siebie oryginalny styl, rozpoznawalny zarówno w ruchu, specyfice układów tanecznych, jak i w niezwykle efektownych strojach scenicznych.

Brak komentarzy

Skomentuj