Miłość, seks i pandemia 2022: Patryk Vega i Anna Milej znów połączyli siły |
Miłość, seks & pandemia – najnowsza produkcja Patryka Vegi i drugi film, w którym Anna Milej tworzyła choreografię dla tego reżysera.
Anna Milej, Anna Mucha, Anna Mucha filmy, choreografia, choreografia taneczna, Małgorzata Rozenek-Majdan, Miłość seks i pandemia, nowe filmy patryka vegi, nowy film patryka vegi, ostatni film patryka vegi, Patryk Vega, patryk vega filmy, produkcja filmowa, produkcja filmowa Warszawa, Zofia Zborowska, polskie filmy 2022, polskie filmy, polski film
12809
post-template-default,single,single-post,postid-12809,single-format-standard,mkd-core-2.1.1,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Miłość, seks i pandemia 2022: Patryk Vega i Anna Milej znów połączyli siły

Milosc seks i pandemia Anna Milej choreografia produkcja filmowa Patryk Vega nowy film Patryka Vegi

Miłość, seks i pandemia 2022: Patryk Vega i Anna Milej, czyli powrót sprawdzonego duetu reżyserów

Miłość, seks i pandemia 2022 to nowa, kultowa produkcja Patryka Vegi, a zarazem drugi film tego znanego reżysera, w którym Anna Milej odpowiadała za choreografię.

Film „Miłość, seks & pandemia” opowiada o kruchości związków, które zawiązują współcześni ludzie. Patryk Vega znów prowokuje obrazem i historią, ale w mrocznej wizji pozostawia cień nadziei, odnosząc się do wartości biblijnych.

To drugi – po „Pętli” – film Patryka Vegi, w którym Anna Milej była odpowiedzialna za choreografię. Tym razem zadanie było dość trudne i czasami nieoczywiste, ponieważ w układach występowali zarówno zawodowi tancerze X-RAY Dance Group, jak i aktorzy, których trzeba było przygotować do scen tanecznych.

Dodatkowo same choreografie często wykraczały poza konwencję czysto sceniczną. Czasem bowiem dotyczyły scen erotycznych, w których gra między mężczyzną a kobietą zamieniała się w swoisty układ – namiętny taniec, tworzony przez wyobraźnię samej choreografki. W tak delikatnej materii współpraca opierała się przede wszystkim na zaufaniu aktorów i reżysera do tworzącej te sceny Anny Milej.

 

 

„Miłość, seks & pandemia” – film Patryka Vegi:

Reżyseria: Patryk Vega

Choreografia: Anna Milej

Główne role: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia ZborowskaMiłość, seks i pandemia 2022: Patryk Vega, Anna Milej – obejrzyj zwiastun filmu!

Anna Milej

Anna Milej - choreograf, reżyser, producent. Założycielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych w środowisku tanecznym zespołów - X-Ray Dance Group. Posiada charakterystyczny dla siebie oryginalny styl, rozpoznawalny zarówno w ruchu, specyfice układów tanecznych, jak i w niezwykle efektownych strojach scenicznych.

Brak komentarzy

Skomentuj